(Wrocław, 18/11/2016) przed momentem nastąpiło uroczyste przekazanie flagi The World Games. przed świętem sportu, które rozpocznie się w lipcu 2017 roku, we Wrocławiu krąży ona po szkołach, przedszkolach i uczelniach. tym razem flaga, którą z Kolumbii przywiózł Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz trafiła do Zespołu Szkół nr 10, na wrocławskim Zakrzowie, a konkretnie na os. Jana III Sobieskiego. Urszula Krasoń, dyrektor placówki zgłosiła taki akces, z kolei Marcin Przychodny prezes Zarządu The World Games podkreślał, że to będzie święto nas wszystkich, a Wojciech Błoński, miejski radny i dyrektor sportowy Śląska Wrocław zaprosił dzieciaki na najbliższy mecz WKS-u z Legią Warszawa.

uczniowie Zespołu Szkół zaprezentowali niektóre ze sportów The World Games, m.in. karate i taniec. #speedway.a się nie dało, choć pamietam, że kiedyś na moje zaproszenie Bartek Bardecki i Rafał Haj – dziś doradca i szef mechaników mistrza świata Grega Hancock – jeszcze jako juniorzy kręcili kółka na pobliskiej bieżni. warto było znów wrócić do starych miejsc 👍✌️️
#twg2017 #czekamynatwg #wroclaw #wroclove #sport #bezbarier #w_skers #skrzynimiejsca #skrzynianadaje #laczynaswroclaw #razem – można więcej!