(Milicz, o9/o5/2o16) dziś wieczorem, w klimatycznej auli I LO w Miliczu, Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zorganizowało wyjątkowy, charytatywny koncert. dochód zostanie przeznaczony na całodobowe wsparcie podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Jakuba, Mateusza i Dawida oraz ich rodzin #pokójwytchnień.
clou wieczoru był koncert akustyczny, jaki przygotowała Ewelina Lisowska. przed jej koncertem rozgrzewali publiczność: Pola Dziedzic, zespół K4M, oraz Trio de Dżanerio złożone muzykoterapeutów w składzie: Arkadiusz Dobrowolski, Wojciech Piskozub i Ernest Swora.

na koniec koncertu Ewelina Lisowska przekazała Kryształową Kulę, jaką wygrała w Tańcu z gwiazdami, podopiecznemu milickiej organizacji. będzie ją można wylicytować na Allegro.
ponadto niezwykłe przedmioty przeznaczył – otwarty na drugiego człowieka:
– żużlowiec Betard Sparty Wrocław – Maciej Janowski,
– zespół WKS Śląsk Wrocław,
– zespół Betard Sparty Wrocław,
– zespół Impela Wrocław,
– Teatr Muzyczny Capitol,
– Wojciech Koerber, współautor książki o Marku Cieślaku „Pół wieku na czarno,
– Liber i wielu Innych…
niedawno miałem przyjemność być z wizytą studyjną w Milickim Stowarzyszeniu. wtedy, dzieląc się doświadczeniem Pani Prezes Alicja Szatkowska poprosiła o pomoc, m.in. we współprowadzeniu koncertu i licytacji, a także rozpropagowaniu późniejszej licytacji. to Dama, której się nie odmawia. tym bardziej w słusznym celu. zrobiłem to z przyjemnością, po raz kolejny przekonując się, że Milicz słynie z pysznych karpi i świetnego #NGO.
na II piętro I LO w Miliczu, jak słusznie zauważyły Ziomki z Klubu Kibiców Niepełnosprawnych prowadziły trudne schody, ale – gdy nie ma barier w głowach – te architektoniczne da się pokonać. szacunek!
dużo wzruszeń i piękne gesty podczas prowadzonej licytacji 👍👏👌 fot. Adam Komar
było #razem, tylko wtedy można więcej!#bezbarier #milicz #wroclaw #dolnyslask #speedway #sparta #otworzmyserca i #portfele #slask #wks #impel #licytacja #serca #ewelinalisowska

fot. Adam Komar